Home | Namen Index | Mijn Kwartierstaat | Kwartierstaten | Gezinsbladen | Foto's | Sitemap
Aarts | Broeders | Dumonceau | Haperen | Linden | Loon | Maas | Nispen | Rijen | Swaans | Verheyen

© 2019 www.stanmaas.nl| Vernieuwd: 14 February, 2019 | Contact opnemen

Genealogische Links

Database Genlias: http://www.genlias.nl/
Genlias Monitor: http://www.genliasmonitor.nl/
Regionaal Archief Tilburg: http://regionaalarchief.tilburg.nl/
Database ISIS Stadsarchief Breda: http://www.isis.breda.nl/
Database ISIS Gemeente Archief Bergen op Zoom: http://isis.archboz.nl/
Database ISIS Gemeente Helmond: http://isis.rhc-eindhoven.nl/
Digitale Stamboom, Gemeente Archief Rotterdam: http://www.gemeentearchief.rotterdam.nl/
Digitale Stamboom Gemeente Archief Delft: http://www.archief.delft.nl/
Digitale Stamboom Regionaal Archief Leiden: http://leiden.digitalestamboom.nl/
Digitale Stamboom van het Regionaal Historisch Centrum Eindhoven: http://eindhoven.digitalestamboom.nl/
Digitale Stamboom Archief Amersfoort: http://amersfoort.digitalestamboom.nl/
Brabants Historisch Informatie Centrum: http://www.bhic.nl/
Centraal Bureau Genealogie Den Haag (CBG): http://www.cbg.nl/
VOC gegevens van het Nationaal Archief, uitgevarene voor de kamers: http://voc.websilon.nl/
Het Nederlandse Instituut voor Militaire Historie: http://www.nimh.nl/
Het Nationaal Archief: http://www.nationaalarchief.nl/
Archieven overzicht: http://www.archieven.nl/
Genealogie.pagina.nl: http://genealogie.pagina.nl/
Stamboomgids.nl: http://www.stamboomgids.nl/
The Curch of Jesus Christ of Latter-day Saints: http://www.lds.org/
The Legacy Family Tree Homepage: http://www.legacyfamilytree.com/